1-ALEYNA AKÇAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
2-AYÇA FİLİZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
3-AYŞE AKDENİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
4-BARIŞ BEKİROĞLU(Fen Bilimleri Enstitüsü)
5-BERNA EŞKİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
6-BETÜL HOTAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
7-BEYZA YILDIRIM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
8-BURHAN TURGUT(İlahiyat Fakültesi)
9-BUSE VATANSEVER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
10-CEM BERKAY ÇALIŞKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
11-CUMA DİNÇER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
12-EBRAR DEMET(Sağlık Bilimleri Fakültesi)
13-EMİRHAN BUGRA SERT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
14-ESMA BAĞCI(Çorlu Meslek Yüksekokulu)
15-ESMANUR AKBABA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
16-FURKAN KARAKAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
17-HAKAN KAVAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
18-HAN GÖNÜLTAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
19-İLAYDA ÖZKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
20-İZEM KAPUSUZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
21-KAAN İRMAK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
22-KADRİYE BULUĞTEKİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
23-KEMAL VURMAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
24-KEREM VURMAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
25-KEREM YİĞİT(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
26-KÜBRA KILIÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
27-MEHMET AKBABA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
28-MELİH BAĞCI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
29-MERVE AKIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
30-MERVE AYVAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
31-MERYEM GÜLER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
32-MUHAMMED FURKAN AKINCI(Ziraat Fakültesi)
33-MUSTAFA AYVAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
34-MUSTAFA ÖNCAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
35-MUZAFFER TALHA CANDAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
36-NİMET İREM UYKUCUOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
37-NURCAN BAYDAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
38-ONUR TUT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
39-RÜŞEN ERKEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
40-SAİM ALKIRAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
41-SELİN ARSLANER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
42-SELMAN FERİD ILGAR(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)
43-SERCAN KÜÇÜKCANKURTARAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
44-SERKAN ÇITAK(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)
45-SİNEM TEPE(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
46-ZEHRA BETÜL GÜVEN(Hukuk Fakültesi)
47-ZİŞAN NUR YARIMOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)